Proudly

Kandidátov prenechajte konkurencii. Vy si vyberajte z talentov.

Získajte pre svoju spoločnosť tých najlepších hráčov do tímu. Porozprávajte im príbeh, ktorého súčasťou sa budú chcieť stať. Budujte svoj Employer Brand.

Máte záujem o viac informácií?

Ďakujeme!

Sme radi, že do toho idete s nami. Čakajte našu správu. Dáme vedieť, čo najskôr to pôjde.

Ako získať talentov v 3 krokoch

V rámci Premium ponuky pre vás celý obsah aj propagáciu zariadime my

1

Hovorte o sebe

Otvorte dvere nášmu profesionálnemu produkčnému tímu a potom už len sledujte, ako sa robia zázraky.

1

Oslovte talenty

Zverejnite pozíciu o ktorú sa talenty pobijú, a potom si vyberajte. Vystaviť môžete neobmedzený počet ponúk.

1

Pozvite tých najlepších.

Dajte si s talentami stretnutie, na ktorom sa môžete spoznať. Prvý dojem býva väčšinou správny.

Prečo sme tu

Spoločnosti neexistujú, len ľudia v nich. Veríme, že každý človek je unikátny a naším cieľom je prepojovať práve tých, ktorí sa k sebe hodia a zdieľajú rovnaké hodnoty a vízie. Nezáleží na tom, aká veľká je vaša spoločnosť alebo či má za sebou slávnu históriu. Veríme, že silnou a úprimnou víziou k sebe tých najlepších talentov dokáže prilákať aj malá začínajúca firmička.
Len prostý inzerát na to nestačí. Preto Proudly prichádza s novým a na Slovensku ojedinelým konceptom - prezentáciu vašej jedinečnej firemnej kultúry a hodnôt pomocou videí, fotiek a reportáží priamo z vašej spoločnosti.

Čo je pre dnešné talenty najdôležitejšie?

Vďaka prieskumu UNIVERSUM presne vieme, čo talenty najviac zaujíma, takže celý obsah a spôsob propagácie prispôsobujeme ich požiadavkám a moderným trendom.

0%

Priateľské pracovné prostredie

0%

Kreatívne a dynamické pracovné prostredie

0%

Úspech na trhu

0%

Profesionálne školenia a rozvoj

Premium ponuka

Oslovte desiatky ticíc mladých talentov

Prémiový balíček kombinuje najmodernejšie služby a komunikačné nástroje na podporu vášho Employer Brandu. Vytvoríme pre vás unikátny a interaktívny obsah, ktorý zachytí vašu kultúru. Všetko podstatné sa naviac dostane k desiatkam tisíc talentov z našej komunity aj na sociálnych sietiach. Pokiaľ práve naberáte, môžete vystaviť neobmedzený počet ponúk a voľne vyberať z tisícov CVčiek našich užívateľov.

Chcete viac? Vyberajte z našisch extras:

Video Boost

Otvorte sa svetu
Nechajte za riaditeľa prehovoriť recepčnú a do videa obsaďte priamo psieho kolegu. Správne zachytená firemná kultúra k vám privedie podobne zmýšľajúce talenty.

Visit Boost

Potraste si rukou
Pozvite mladých talentov na náštevu a nechajte ich pocítiť jedinečný rytmus, ktorý žije vo vašej spoločnosti. Fotky, videá a články z náštevy k vám potom budú privádať tisíce ďalšie nádejné talenty.

Live Boost

Podeľte sa o svoje skúsenosti…
…a získajte si srdce a lojalitu talentov skôr ako k vám nastúpia. Prostredníctvom online webinárov pomáhate vychovať ďalšiu generáciu profesionálov, budujte dobré meno firmy a získavajte kontakty pre váš talent pool!

Radi čítate, ale nemáte čas? Prinášame zhrnutie 15 kníh, ktoré vás inšpirujú

Ako vytvoriť kreatívne pracovné prostredie? Čo je to hlboká práca a ako ju docieliť? A prečo si ženy nežiadajú lepšie pracovné podmienky? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete v našom výbere Must Reads, ktorý zahŕňa najlepších 15 kníh z oblasti HR, psychologie a sociologie. Prajeme, aby vám boli inšpiráciou pre pozitívne zmeny v pracovnom i osobnom živote.

Píšu o nás

O tom, čo robíme, už vedia aj tieto médiá

Tieto spoločnosti už hovoria svoj príbeh

Nahliadnite do spoločností, ktoré už na Proudly hrdo komunikujú svoju firemnú kultúru. Pridajte sa k nim a ukážte, ako sa to u vás robí.

Nestlé

Slovenská republika

Celé SVK

Nestlé

IBM

Slovenská republika

Bratislava

IBM

Google

Slovenská republika

Bratislava

Google

Unicorn

Slovenská republika

Celé SVK

Unicorn

Pixel Federation

Slovenská republika

Bratislava

Pixel Federation

Free ponuka

Vystavujete ponuky práce skôr nárazovo? Inzerujte ich zadarmo.

Free ponuka vám umožňuje zverejniť štandardný inzerát pozície aj bez prémiovej komunikačnej podpory a budovania employer brandu vašej spoločnosti. S Premium ponukou máte ale o 70% väčšiu šancu, že získate talentov, ktorých naozaj chcete.

Kandidátov prenechajte konkurencii. Vy si vyberajte z talentov.

Získajte pre svoju spoločnosť tých najlepších hráčov do tímu. Porozprávajte im príbeh, ktorého súčasťou sa budú chcieť stať. Budujte svoj Employer Brand

Máte záujem o viac informácií?

Ďakujeme!

Sme radi, že do toho idete s nami. Čakajte našu správu. Dáme vedieť, čo najskôr to pôjde.

Výsledky pre