Vítame vás vo svete virtuálnej reality!

Zažijte firemnú atmosféru tak, ako keď by ste boli jej súčasťou. Z pohodlia gauča.

Prostredníctvom virtuálnej reality vám ukážeme firmy také, ako naozaj sú. Na tom, aby naše videá boli ešte lepšie, usilovne pracujeme každý deň. Nášho kameramana Honzu preto už čoskoro nahradí robot, na ktorom práve teraz dolaďujeme posledné detaily.

Ako to celé funguje?

VR Jak to funguje

Vydajte sa s nami na virtuálnu prehliadku vašej obľúbenej spoločnosti. Stačí vybrať firmu, na ktorej profile nájdete 360° video a potom už len z pohodlia vlastného domu, vdychujte jej atmosféru a stávate sa na chvíľu súčasťou tímu. Že na to nemáte špeciálne okuliare? Nevadí. Obsah pre virtuálnu realitu sa dá rovnako dobre sledovať aj na mobilných telefónoch alebo tabletoch.

  • Žiadna reklama ani skryté zábery - uvidíte spoločnosti také, aké skutočne sú.
  • Rozhliadajte sa a sledujte to, čo vás zaujíma.
  • Objavte s nami zákutia firiem, do ktorých sa bežný návštevník nedostane.

Ako a kde sledovať VR?

Nemáte špeciálne okuliare a mrzí vás, že si nemôžete VR pustiť? Poradíme vám, ako sledovať 360° obsah pro virtuálnu realitu.

Speciální VR brýle

Špeciálne VR okuliare

Úplne vás vtiahnu do virtuálnej reality a umožní vám zažiť firemnú atmosféru na vlastnej koži. Sledovať virtuálne prehliadky môžete napríklad cez špeciálne okuliare, ako sú Oculus Rift, HTC Vive alebo Sony PlayStation VR.

Brýle pro mobilní telefon

Okuliare pre mobilný telefón

Chcete zažiť virtuálnu realitu bez míňania vysokých čiastiek za špeciálne okuliare? Už za pár eur zoženiete také, do ktorých len jednoducho vložíte svoj telefón. Jedny z najlacnejších sú napríklad Google Cardboard. Medzi tie lepšie potom patria napríklad Samsung Gear VR.

Mobilní telefon nebo tablet

Mobiný telefón alebo tablet

Nemáte po ruke žiadne okuliare, ale napriek tomu by ste sa radi vo firmách dívali všade okolo seba? Pustite si naše VR videá na svojich chytrých telefónnoch alebo tabletoch. Pokiaľ máte telefón s gyroskopom (ako väčšina nových telefónov), otvorte si video v aplikácií YouTube a rozhliadnite sa po celej spoločnosti, ako sa vám zapáči.

Nazrite do spoločností

Chcete s nami nazrieť do prvých spoločností, ktoré sa odhodlali ukázať svoju firemnú kultúru vo virtuálnej realite? Nechajte sa vtihanuť do úžasnej a reálnej atmosféry.

Aké sú výhody VR?

VR Výhody

Virtuálna realita už niekoľko desaťročí fascinuje a dráždi ľudskú myseľ. V histórií sa uskutočnilo už veľa pokusov, ako sledovať miesta mimo náš aktuálny dosah. Teraz je táto možnosť dostupná, a to dokonca vám všetkým.

  • Zažijte reálnu atmosféru v spoločnostiach, z pohodlia vlastného domova.
  • Môžete sa rozliadať kamkoľvek vás napadne - nemusíte sledovať sprievodcu, ale môžete si prezrieť celú spoločnosť a ich skutočných zamestnancov.
  • Zistite, ako sa u rôznych zamestnávateľov cítite - nahliadnite do VR a verte, že obyčajné videá pre vás budú od tej doby nuda.

Výsledky pre