Accenture

Technology analyst junior

pred 16 dňami

  • Celá ČR
  • Práce na plný úvazek

Accenture

  • Celá ČR

Co budete dělat

  • Aktivně se podílet na rozvoji technologického řešení, kterým může být např. CRM systém, mobilní či webové aplikace, datový sklad a další.
  • Vyřešit klientův problém a zefektivnit fungování jeho služeb pomocí nových technologií a/nebo dodavatelů služeb.
  • Definovat požadavky uživatelů daného systému, testovat ho a dále jej rozvíjet. Být spojkou mezi lidmi z businessu a IT odborníky.

Co byste měl/a umět

  • Vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského stupně.
  • Plynulou znalost českého/slovenského jazyka a velmi dobrou znalost angličtiny, nadšení pro týmovou práci, schopnost dotahovat věci do konce.
  • Analytické myšlení a schopnost strategického plánování, zájem o informační systémy, nové technologie a aplikace.

Co u nás získáte

  • Pracovní příležitost v mezinárodní firmě s možností růst a vidět výsledky svojí práce.
  • Nadstandardní tréninkový program a dobré platové ohodnocení.
  • Zajímavé a různorodé projekty pro významné klienty v ČR i v zahraničí.

Výsledky pre