ELAI

Marketing Manager

pred 9 dňami

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

ELAI

  • Praha

Co budeš dělat

V European Leadership and Academic Institute (ELAI) se věnujeme kvalitnímu vzdělávání a inovacím ve všech společenských oblastech. Za osm let existence jsme se stali přední vzdělávací platformou v České republice. Pořádáme vzdělávací workshopy s předními osobnosti českého byznysu a každoročně také Týden inovací ČR, největší událost na podporu inovací napříč celou republikou. Věříme ve sdílení zkušeností, propojování talentů, vzájemnou inspiraci a osobností růst skrze předávání reálných zkušeností. Naším mottem je Aim Higher! Připojte se k nám a miřte s námi výš!

Do našeho rostoucího týmu hledáme zkušenou kolegyni nebo kolegu na pozici Marketing Manager. Primárně budete propagovat naše workshopy a vzdělávací program a stanete se také součástí zajímavého projektu Týden inovací. Zároveň budete mít možnost spolupracovat se zajímavými byznys osobnostmi, které vedou naše vzdělávací workshopy (viz www.elai.cz).

Náplň práce?

  • Nastavení komplexní marketingové strategie
  • Vytváření PPC kampaní a Facebook Ads
  • Řízení a vyhodnocování kampaní a jejich optimalizace
  • Vytváření obsahu na sociální sítě (FB, Instagram, Twitter, LinkedIn)
  • Vytváření zajímavých newsletterů
  • Sledování trendů a navrhování nových způsobů komunikace
  • Rozvoj databáze kontaktů a CRM
  • Budování a posilování ELAI komunity

Co bys měl umět

  • Nejméně 2 roky zkušeností s nastavováním a vyhodnocováním kampaní na PPC, Facebooku, Twitteru, Instagramu a LinkedInu