ELAI

Senior Sales Manager v oblasti vzdělávání

pred 9 dňami

  • Praha
  • Práce na plný úvazek

ELAI

  • Praha

Co budeš dělat

V European Leadership and Academic Institute (ELAI) se věnujeme kvalitnímu vzdělávání a inovacím ve všech společenských oblastech. Za osm let existence jsme se stali přední vzdělávací platformou v České republice. Pořádáme vzdělávací workshopy s předními osobnosti českého byznysu a každoročně také Týden inovací ČR, největší událost na podporu inovací napříč celou republikou. Věříme ve sdílení zkušeností, propojování talentů, vzájemnou inspiraci a osobností růst skrze předávání reálných zkušeností. Naším mottem je Aim Higher! Připojte se k nám a miřte s námi výš!

Do našeho rostoucího týmu hledáme zkušenou kolegyni nebo kolegu na pozici Sales Manager.

Sales Manager je klíčová osoba v našem týmu, která má na starosti péči o stávající jednotlivé, firemní a korporátní klienty, kteří s námi dlouhodobě spolupracují. Budete v dennodenním kontaktu s účastníky našich vzdělávacích workshopů a budete se starat o jejich spokojenost. Zároveň budete mít v gesci navazování vztahů s novými klienty, správu klientských databází a budete se neustále vzdělávat v inovativních oblastech, abyste byli schopni našim klientům doporučit ten nejvhodnější vzdělávací obsah i formát přímo pro ně nebo jejich firmu. Jde o velmi zodpovědnou pozici, kde budete potřebovat nadstandartní komunikační schopnosti, prokazatelný proaktivní přístup, taktní chování, loajalitu a chuť sebevzdělávat se a mířit s námi výš.

Náplň práce:

  • Vedení sales týmu v oblasti vzdělávání
  • Nastavení sales strategie pro naše produkty (vzdělávací workshopy, produkty pro firemní klientelu, manažerské akademie, vzdělávací balíčky)
  • Vyhledávání obchodních příležitostí, akvizice nových zákazníků a obchodních partnerů
  • Práce s databázemi a jejich optimalizace
  • Schůzky s klienty, pokrytí jejich individuálních potřeb
  • Průzkum trhu, analýza výstupů a návrh vhodných postupů
  • Péče o nové a stávající zákazníky

Co bys měl umět

  • Zkušenost v sales minimálně 2 roky (zkušenost v oblasti vzdělávání výhodou)
  • Zkušenost s nastavováním prodejní strategie a oslovováním firemních i individuálních zákazníků
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Výborné analytické schopnosti
  • Orientace v oblasti marketingu
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Proaktivní přístup, příjemné vystupování

Co u nás získáš

  • Možnost realizovat Vaše vlastní nápady
  • Networking na nejvyšší úrovni na událostech ELAI
  • Možnost účastnit se našich vzdělávacích workshopůStabilní zázemí prosperující vzdělávací společnosti v srdci Prahy
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dynamický tým plný inspirativních kolegů (žádné zdlouhavé schvalování, okamžitá interakce, velký prostor pro seberealizaci)
  • Adekvátní finanční ohodnocení, průběžné sfinanční bonusy za dobré výsledky
  • Multisportka, firemní teambuidingy

Výsledky pre