O nás

Sme Proudly. Od konca roku 2015 vás nechávame nazerať do českých firiem a od jeseňe 2018 aj do tych slovenských. Ukazujeme ich kultúru, kancelárie, ľudí, ktorí firmu tvoria, ich hodnoty, vízie aj ponuky práce. Sme prvý kariérny showroom. Sme tu pre tých z vás, ktorí si nechcú v práci len odsedieť svoju osmičku. A sme tu pre firmy, ktoré chcú viac než len zamestnancov, ktorí čakajú na pokyny a tešia sa zase domov

Proud Chief

Jan Klusoň

Honza sa stará o celý Proudly tím a o všetko, čo môžeš na týchto stránkach vidieť. Už ho totiž nebavilo sledovať tisíce tých istých nezáživných inzerátov na pracovné pozície a nechcel, aby hľadanie práce bolo len o strese. Naopak chcel, aby všetkých z nás bavilo a túto myšlienku potom prepojil aj so svojou vášňou pre krásne fotografie a filmy - spojil sa so skúsenými profíkmi z médií a z vývoja a spolu vytvorili úplne novú skvelú vec - Proudly. Jeho práca je pre neho zábava, ale okrem nej si rád nájde čas aj na šport a priateľov.

Proud Technology Chief

Jan Mittner

Honza sa vývoju webových aplikácií venuje cez 15 rokov a stojí za celým tímom vývojárov vo Vergiliu. Vyštudoval informatiku na Vysokej škole ekonomickej v Prahe, kde dokončuje doktorské štúdium a snaží sa odovzdávať svoje skúsenosti študentom v kurzoch agilného webového vývoja. V Proudly má na starosť koncepciu technického riešenia a hlavne potom prácu s veľkými dátami a nástrojmi strojového učenia, aby každý mladý talentovaný človek mohol nájsť pre seba tú najvhodnejšiu firmu a naopak. Mimo prácu miluje lietanie vo všetkých podobách, od paraglaidingu cez vetrone až po motorové lietadlá.

Proud Business Developer

Tomáš Rašner

Tomáš je jedným zo zakladateľov spoločnosti Studenta Media, vydavateľa najsilnejších médií pre vysokoškolákov v Česku. Podniká už od prvého ročníka svojho štúdia na Ekonomickej univerzite vo Viedni a za svoju najväčšiu pracovnú vášeň považuje vymýšľanie nových projektov a služieb. Práve to má na starosti aj v Proudly (konkrétne ide o oblasť inovácií a rozvoja biznisu), takže sa v práci rozhodne nenudí. Hlavu ťažkú od premýšlania si potom najradšej prevetrá na bicykli a v zime na bežkách.

Výsledky pre